Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Stojące tablice | PLANOWAKI.pl Stojąca tablica suchościeralna do zarządzania czasem- Planowaki.pl

Waluta

Stojące tablice

Stojąca biała tablica suchościeralna + markery z gąbką, tablica szkolna do nauki w domu Bezpłatna dostawa przechowalnia

Stojąca biała tablica suchościeralna + markery z gąbką, tablica szkolna do nauki w domu

Tablica z podporą do pisania markerami suchościeralnymi, w prezencie komplet pisaków z gąbką

250,00 zł (203,25 zł netto)

Stojący planer roczny uniwersalny + markery z gąbka gratis przechowalnia

Stojący planer roczny uniwersalny + markery z gąbka gratis

Zmazywalny kalendarz uniwersalny z podporą, w prezencie otrzymujesz komplet pisaków z gąbką

250,00 zł (203,25 zł netto)

Tablice suchościeralne

Lekkie składane stojące tablice suchościeralne z różnymi planszami.

Możliwość zamówienia tablicy z logo.

Biała tablica do pisania – praktyczne rozwiązanie

Dlaczego warto zdecydować się na białą tablicę suchościeralną na markery? Przede wszystkim takie rozwiązanie jest ekonomiczne, ekologiczne oraz po prostu wygodne. Biała tablica jest niezastąpiona podczas szkoleń i konferencji, a także w trakcie lekcji czy wykładów. 

Co więcej, jest zdecydowanie bezpieczniejsza dla zdrowia, niż tablica tradycyjna. Podczas pisania na białej tablicy nie wdychamy kredowego pyłu, a jej czyszczenie nie wymaga użycia wody i gąbki. Nie wspominając już o takich niedogodnościach jak ręce czy ubranie pobrudzone kredą. Biała tablica do pisania markerem to prosty i tani sposób na poprawę Twojego komfortu pracy.

Biała tablica stojąca jest również łatwa w transporcie. Można bez problemu przenosić ją z pomieszczenia do pomieszczenia, a nawet zabrać ze sobą na letnią szkołę, warsztaty czy szkolenie. Tablica z markerami będzie więc doskonałym wyborem niezależnie od tego, czy potrzebujesz wyposażenia klasy, czy szukasz funkcjonalnego i uniwersalnego sprzętu do Twojego biura.

Tablica suchościeralna z kalendarzem

Ciekawą propozycją jest również tablica ścieralna z markerami i praktycznym kalendarzem. Wbrew pozorom, taka tablica to rozwiązanie na wiele lat. Kalendarz został zaprojektowany w taki sposób, aby można było korzystać z niego niezależnie od roku. Tego rodzaju tablica stojąca będzie doskonałym wyborem, jeżeli potrzebujesz sporządzić grafik lub plan całoroczny, albo stworzyć plan lekcji. 

Wszystkie nasze tablice stojące zostały zaprojektowane w taki sposób, aby być jak najbardziej uniwersalne oraz łatwe w użyciu. Tablica ścieralna z kalendarzem została podzielona na miesiące tygodnie i dni, co pozwala na jeszcze lepsze zarządzanie czasem. Planer całoroczny świetnie spisze się w szkole, szpitalu, na uniwersytecie, a nawet w domu. Ponieważ jest bardzo lekki oraz można go składać i rozkładać, jego przechowywanie nie stworzy żadnego problemu. Tablica suchościeralna z kalendarzem jest także magnetyczna, więc oprócz sporządzania notatek, możesz również przyczepiać do niej dodatkowe informacje na magnesach lub karteczkach samoprzylepnych.

Stojący planer ułatwia pracę!

Bez wątpienia stojąca tablica ścieralna bardzo ułatwia i uprzyjemnia pracę, pozwala na lepszą organizację, jest uniwersalna i świetnie sprawdza się w różnych sytuacjach. W naszej ofercie znajdziesz tablice białe, planery oraz kalendarze, dzięki czemu bez problemu wybierzesz model tablicy, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Co więcej, do Twojego zamówienia dołączamy markery oraz gąbki do czyszczenia tablicy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i wybierz model tablicy białej spełniający Twoje wymagania.


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne