Witaj gościu. Możesz się Zalogować lub Stworzyć nowe konto
KOSZYK
0 : 0,00 zł

Ścienny uniwersalny planer tygodniowy

Tydzień to dla jednych tylko, a dla innych aż 7 dni, które doskonale można wykorzystać. Niezależnie jednak, do której grupy należysz, podstawa to umiejętne planowanie – dzięki temu z łatwością wypełnisz wszelkie obowiązki, a ponadto zyskasz sporo wolnego czasu dla siebie. Pomocnym narzędziem w odpowiednim rozplanowaniu zobowiązań, są suchościeralne planery z podziałem tygodniowym. Zobacz koniecznie, jakie wersje tygodniowych planerów znajdziesz w naszej ofercie!

Uporządkuj grafiki z planerami tygodniowymi

Przy tygodniowym planowaniu swojego czasu, niezwykle ważne jest branie pod uwagę nie tylko konkretnych dni, ale też godzin. Dlatego wśród naszej oferty znajdziesz planery tygodniowe z podziałkami godzinami. Interesuje Cię klasyczny przedział w godzinach 8:00-16:00? A może planujesz zapanować nad całym dniem, od 6:00 rano do 22:00 wieczorem? Wybierz planer tygodniowy, który najlepiej wpisuje się w Twoje potrzeby!


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również:
Kalendarze i planery ścienne 2021
Biuwar na biurko
Planery szkolne ścieralne

Planer tygodniowy, jaki potrzebujesz

Planery tygodniowe dostępne w naszej ofercie spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i potrzeby. Przejrzyste rubryki pozwolą zapisać ważne informacje i mieć do nich wygodny dostęp, kiedy tylko tego potrzebujesz. Planuj tak, jak lubisz i sporządzaj dodatkowe notatki, zapisując istotne informacje w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Oferujemy planery tygodniowe z podziałem na godziny: 6:00-18:00, 8:00-16:00, 6:00-22:00, 6:00-21:00 oraz planery zmianowe i 24-godzinne. Od teraz wszystkie plany będziesz mieć zapisane w jednym miejscu i o niczym nie zapomnisz.

Uniwersalne planery tygodniowe

Planer tygodniowy to rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba coś zaplanować. Z powodzeniem może być stosowany w domu do planowania rodzinnych obowiązków, wyjść czy imprez, w firmach i instytucjach do planowania realizacji projektów, spotkań, szkoleń czy konferencji. Wybierz rodzaj planera, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom i zrealizuj wszystkie cele, dzięki efektywnemu planowaniu.

Tabela tygodniowa pozwoli Ci zaplanować cały tydzień

Planer tygodniowy to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią planować z wyprzedzeniem. Ponadto, duży format pomieści wszystkie niezbędne informacje. Od umówionych spotkań, przez treningi, a kończąc na rozpisce poszczególnych zadań z listy rzeczy do zrobienia. Tabela tygodniowa zawieszona w łatwo dostępnym i widocznym miejscu pozwoli Ci na bieżąco monitorować poszczególne zadania i plany. Jeżeli jesteś osobą, która ma zawsze za dużo na głowie, zdarza Ci się zapominać o ważnych rzeczach, to planowanie całego tygodnia pozwoli Ci spać spokojnie, trzymać rękę na pulsie i realizować wszystkie cele jeden po drugim. O niczym nie zapomnisz, nic nie będzie ze sobą kolidować. Od teraz wszystko będzie jasne i czytelne. Tabela tygodniowa to efektywne rozwiązanie do zarządzania czasem. Zamów swój tygodniowy planer już teraz i zacznij panować nad aktualną sytuacją.

Strona :
  • 1
  • / 1
Plansza suchościeralna planer tygodniowy / godzinowy 6:00-22:00

18,70 zł netto    23,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Strona :
  • 1
  • / 1