Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Biuwary | PLANOWAKI.pl Biuwar - kalendarz z notesem na biurko proste narzędzie do zarządzania czasem: Planowaki.pl

Waluta

Biuwary

Biuwar kalendarz/notes na biurko 48x33cm z listwą ochronną kalendarz 2024 linijka przechowalnia

Biuwar kalendarz/notes na biurko 48x33cm z listwą ochronną kalendarz 2024 linijka

Podkład notesowy na biurko do notatek z praktyczną listwą

19,90 zł (16,18 zł netto)

Listwa do biuwaru szerokość 48cm z kalendarzem na 2024 i linijką przechowalnia

Listwa do biuwaru szerokość 48cm z kalendarzem na 2024 i linijką

Listwa zabezpieczająca z tworzywa do biurkowego plannera z praktycznym nadrukiem.

5,10 zł (4,15 zł netto)

Biuwar planer organizer notes na biurko 48x33cm bez listwy ochronnej przechowalnia

Biuwar planer organizer notes na biurko 48x33cm bez listwy ochronnej

Tygodniowy terminarz podkład biurkowy na notatki  tygodniowym i notesem.

18,50 zł (15,04 zł netto)

Biuwar na biurko

Jeżeli poszukujesz planera, który będzie leżał pod ręką i można na bieżąco umieszczać na nim listę zadań, obowiązków i terminów spotkań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli na dodatek interesuje Cię notes do zapisywania aktualnych notatek z rozmów telefonicznych, numerów telefonów – trafiłeś idealnie. Wśród naszych propozycji znajdziesz nie tylko planery biurkowe, lecz również kalendarze czy organizery, czyli wszystko to, dzięki czemu będziesz mógł lepiej zarządzać swoimi obowiązkami..

Biuwar – kalendarz, z którym zorganizujesz swoją pracę

Dobra organizacja pracy pomaga zaoszczędzić dużo czasu i sprawia, że w Twoim dniu znajduje się miejsce nie tylko na obowiązki, lecz również przyjemności. Dlatego codziennie warto poświęcić kilka minut na rozpisanie zadań na dany dzień. Nasz kalendarz Biuwar z pewnością pomoże Ci jeszcze lepiej zarządzać czasem. Organizer został zaprojektowany w taki sposób, żebyś bez problemu mógł sporządzić nie tylko plan dobowy, lecz także tygodniowy, a nawet całoroczny. Dzięki temu będziesz mógł zaplanować nie tylko swoje obowiązki, lecz także czas wolny. Nasz kalendarz – notes biurkowy to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie dobrą organizację.

Kalendarz leżący na biurko

Leżący organizer na biurko to najlepszy wybór dla kogoś, kto wykonuje pracę siedzącą przy komputerze i często musi bardzo szybko zapisać dane informacje. Planer biurkowy bez wątpienia sprawdzi się lepiej niż zwykły notes czy karteczki samoprzylepne. Planery biurkowe Biuwar zostały zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany, dzięki czemu szybko odnajdziesz w nich zapisane informacje i będziesz miał wszystkie notatki w jednym miejscu. Co więcej, schludnie uporządkowane w logiczną całość. Planery biurkowe możesz mieć zawsze pod ręką – zarówno w domu, jak i pracy.

Doskonały notes na biurko

Organizer z kalendarzem i notesem to najlepszy wybór na Twoje biurko. Dzięki niemu unikniesz nieporządku, będziesz mógł szybko i bez konieczności przerywania rozmowy telefonicznej zapisać wszystkie informacje oraz przygotować przejrzysty grafik i lepiej zarządzać swoim dniem.


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne