Biuwary

Biuwar na biurko

Jeżeli poszukujesz planera, który będzie leżał pod ręką i można na bieżąco umieszczać na nim listę zadań, obowiązków i terminów spotkań, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli na dodatek interesuje Cię notes do zapisywania aktualnych notatek z rozmów telefonicznych, numerów telefonów – trafiłeś idealnie.
Wśród naszych propozycji znajdziesz nie tylko planery biurkowe, lecz również kalendarze czy organizery, czyli wszystko to, dzięki czemu będziesz mógł lepiej zarządzać swoimi obowiązkami..

Biuwar – kalendarz, z którym zorganizujesz swoją pracę

Dobra organizacja pracy pomaga zaoszczędzić dużo czasu i sprawia, że w Twoim dniu znajduje się miejsce nie tylko na obowiązki, lecz również przyjemności. Dlatego codziennie warto poświęcić kilka minut na rozpisanie zadań na dany dzień.
Nasz kalendarz Biuwar z pewnością pomoże Ci jeszcze lepiej zarządzać czasem. Organizer został zaprojektowany w taki sposób, żebyś bez problemu mógł sporządzić nie tylko plan dobowy, lecz także tygodniowy, a nawet całoroczny. Dzięki temu będziesz mógł zaplanować nie tylko swoje obowiązki, lecz także czas wolny. Nasz kalendarz – notes biurkowy to najlepszy wybór dla osób, które cenią sobie dobrą organizację.

Listwa do biuwaru szerokość 48cm z kalendarzem na 2021 i linijką Nowość Bestseller przechowalnia

Listwa do biuwaru szerokość 48cm z kalendarzem na 2021 i linijką

Listwa zabezpieczająca z tworzywa do biurkowego plannera z praktycznym nadrukiem.

3,50 zł (2,85 zł netto)

Biuwar kalendarz/notes na biurko 48x33cm z plastikowa listwą ochronną, kalendarz 2021 + linijka Nowość Bestseller przechowalnia

Biuwar kalendarz/notes na biurko 48x33cm z plastikowa listwą ochronną, kalendarz 2021 + linijka

Podklad notesowy na biurko do planowania, zapisywania notatek z praktyczną listwą i kalendarzem.

17,50 zł (14,23 zł netto)

Biuwar - planer, notes na biurko 48x33cm bez listwy ochronnej przechowalnia

Biuwar - planer, notes na biurko 48x33cm bez listwy ochronnej

Leżący terminarz podkład biurkowy z rozkładem tygodniowym i notesem.

14,50 zł (11,79 zł netto)

Kalendarz leżący na biurko

Leżący organizer na biurko to najlepszy wybór dla kogoś, kto wykonuje pracę siedzącą przy komputerze i często musi bardzo szybko zapisać dane informacje. Planer biurkowy bez wątpienia sprawdzi się lepiej niż zwykły notes czy karteczki samoprzylepne. Planery biurkowe Biuwar zostały zaprojektowane w sposób bardzo przemyślany, dzięki czemu szybko odnajdziesz w nich zapisane informacje i będziesz miał wszystkie notatki w jednym miejscu. Co więcej, schludnie uporządkowane w logiczną całość. Planery biurkowe możesz mieć zawsze pod ręką – zarówno w domu, jak i pracy.

Doskonały notes na biurko

Organizer z kalendarzem i notesem to najlepszy wybór na Twoje biurko. Dzięki niemu unikniesz nieporządku, będziesz mógł szybko i bez konieczności przerywania rozmowy telefonicznej zapisać wszystkie informacje oraz przygotować przejrzysty grafik i lepiej zarządzać swoim dniem.


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne