Witaj gościu. Możesz się Zalogować lub Stworzyć nowe konto
KOSZYK
0 : 0,00 zł

Kalendarze i planery ścienne 2020

Każdy koniec oraz początek roku wiąże się z licznymi postanowieniami i planami, a tym samym wyborem planerów i kalendarzy. W tym roku postaw na coś wyjątkowego. Dzięki naszym artykułom nie tylko będziesz mógł lepiej rozpisać wszystkie swoje obowiązki, ale także o wiele bardziej efektywnie wdrażać je w życie.

Nasze planery i kalendarze na 2020 rok to doskonała propozycja dla każdego, zarówno osób prywatnych, jak i firm czy placówek edukacyjnych. Korzystając z naszych produktów, przekonasz się, że spełnianie postanowień – zarówno tych noworocznych, jak i związanych z każdym kolejnym poniedziałkiem, może być naprawdę proste.

Planer suchościeralny 2020

Planer suchościeralny na rok 2020 pozwoli Ci w sposób przejrzysty oraz dokładny rozpisać wszystkie wyzwania, jakie będą czekać na Ciebie w najbliższym roku. Co sprawia, że nasz planer jest tak wyjątkowy? Przede wszystkim, jego rozmiar.

Prezentowany przez nas planer to jeden z największych modeli dostępnych na rynku. Jego plansza ma wymiary 144 × 120 cm, co sprawia, że na jej powierzchni zmieściliśmy cały rok. Duże pola o wielkości 10,8 × 3,1 cm sprawiają, że możesz wygodnie zapisywać zadania na każdy dzień. Ponadto, na planerze zaznaczyliśmy także wszystkie istotne daty i święta, więc z pewnością nie przeoczysz ważnych okazji, takich jak Dzień Matki czy Dzień Kobiet.

Nasz planer jest również bardzo uniwersalny – został wykonany z wysokiej jakości kartonu i pokryty praktycznym laminatem. W zależności od potrzeb możesz korzystać z niego tak jak z tablicy suchościeralnej lub sporządzać niezmywalne notatki przy pomocy markerów permanentnych.

Terminarz ścienny 2020

Terminarz na 2020 rok to kolejna ciekawa pozycja w naszej ofercie. Podobnie jak planer, tak również terminarz jest bardzo wygodny w użyciu. Jego wymiary 119 × 84 cm oraz komórki mające 9 × 2,25 cm sprawiają, że każde pole można wypełnić czytelnymi informacjami.

Co więcej, w przypadku terminarza oferujemy dodatkową usługę, jaką jest zamówienie modelu z indywidualną grafiką (przy liczbie minimum 5 sztuk), jest to więc doskonały wybór do Twojej firmy. Planer na rok 2020 doskonale spisze się w szpitalach, uczelniach, szkołach, biurach i innych instytucjach.

Planer ścienny – kalendarz zmywalny na rok 2020

Interesującą propozycją są też nasze planery ścienne – kalendarze. Oprócz kalendarzy tradycyjnych przygotowaliśmy dla naszych Klientów również wyjątkowe egzemplarze stworzone z myślą o nauczycielach i uczniach. Te modele zostały podzielone na rok szkolny 2019-2020, co sprawia, że pozwalają szczegółowo zaplanować pracę w obu semestrach. Nasze produkty z pewnością przypadną do gustu także studentom i wykładowcom akademickim.

Planer urlopów 2020

Czytelny i wygodny w użyciu planer urlopów pomoże lepiej kontrolować pracę firmy, a także sprawi, że każdy pracownik będzie miał wgląd w plany swoich kolegów, co pozwoli lepiej zarządzać pracownikom własnym czasem.

Planer 2020 magnetyczny suchościeralny

Planer magnetyczny na rok 2020 to doskonała propozycja dla osób, które szukają kalendarzy przenośnych i łatwych w montażu. Tego rodzaju planery trzymają się na każdej metalowej powierzchni, więc będą świetnym dodatkiem do biura czy domu. Ich założenie nie wymaga wiercenia i stosowania taśmy dwustronnej. Oprócz planerów magnetycznych, w naszej ofercie znajdziesz również planery stojące. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz artykuły dla siebie.

Strona :
  • 1
  • / 1
Stojący planer suchościeralny rok 2020 + markery z gąbka gratis

161,79 zł netto    199,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Strona :
  • 1
  • / 1