Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Kalendarze magnetyczne | PLANOWAKI.pl

Waluta

Kalendarze magnetyczne

Planer magnetyczny 2024 suchościeralny kalendarz A1 59x84cm komplet przechowalnia

Planer magnetyczny 2024 suchościeralny kalendarz A1 59x84cm komplet

Suhościeralny kalendarz - magnes

95,00 zł (77,24 zł netto)

Planer magnetyczny 2024 suchościeralny A0 kalendarz 84x119cm zestaw przechowalnia

Planer magnetyczny 2024 suchościeralny A0 kalendarz 84x119cm zestaw

Na metalową powierzchnię

131,00 zł (106,50 zł netto)

Rodzinny planer magnetyczny na lodówkę suchościeralny 46x60cm tygodniowy + marker Bestseller przechowalnia

Rodzinny planer magnetyczny na lodówkę suchościeralny 46x60cm tygodniowy + marker

Trzyma się na powierzchni metalowej, ale też innej dowolnej (mocowanie w komplecie)

48,00 zł (39,02 zł netto)

Planer magnetyczny suchościeralny na rok 2024

Planer magnetyczny jest najlepszą propozycją dla tych, którzy cenią sobie proste rozwiązania. Tego rodzaju planer jest bardzo łatwy w transporcie, a do tego można zawiesić go w niemal każdym miejscu – wystarczy dowolna metalowa powierzchnia.

Wszystko to sprawia, że planery magnetyczne są bardzo uniwersalne. Świetnie spisują się w klasach, placówkach medycznych, a także domu, gdzie można przyczepić je na przykład na lodówce. Suchościeralny uniwersalny planer będzie doskonale służył Ci przez cały rok.


Planer magnetyczny

Chcesz wreszcie zapanować nad swoimi obowiązkami, aby znaleźć więcej czasu wolnego dla siebie? W tym postanowieniu z pewnością pomogą Ci suchościeralne planery magnetyczne. Możesz powiesić je w dowolnym miejscu – w salonie, kuchni lub biurze. Sprawdzają się do mocowania na niemal dowolnej powierzchni, możesz więc wybrać takie pomieszczenie, w którym będą najbardziej użyteczne i funkcjonalne.
Odpowiednio duży format pozwoli Ci zawsze pamiętać o tym, co najważniejsze. Co więcej, z planeru korzystać mogą całe rodziny, nie wykluczając najmłodszych. Zobacz, jakie propozycje znajdziesz w naszej ofercie i wybierz produkt, który najlepiej sprosta Twoim oczekiwaniom!

Planer magnetyczny uporządkuje Twoje plany

Wciąż nie wiesz, czy planer magnetyczny jest rzeczywiście dla Ciebie? Większość ludzi to wzrokowcy – jeśli wszelkie swoje plany będziesz mieć na widoku, istnieje ogromna szansa, że uda Ci się wszystko zrealizować w terminie. Wystarczy powiesić magnetyczną tablicę w widocznym miejscu, a na pewno nie zapomnisz o najważniejszych obowiązkach. Planer magnetyczny jest również bardzo prosty w obsłudze. Nie musisz nic kreślić czy poprawiać – z łatwością zetrzesz wcześniejsze notatki i zaczniesz tworzyć swoje plany od nowa.

Magnetyczny kalendarz roczny – nie zapomnisz o niczym

W naszej ofercie dostępne są również magnetyczne kalendarze roczne. Zastanawiasz się jednak, do czego może Ci się przydać tego typu tablica? Zastosowań jest wiele! Przede wszystkim, możesz wykorzystać go do planowania roku szkolnego dzieci czy też obowiązków zawodowych – zwłaszcza gdy prowadzisz własną firmę.

Magnetyczny kalendarz roczny to także doskonałe miejsce, aby wpisywać ważne daty dla całej rodziny – już nigdy nie zapomnicie o rocznicach, urodzinach i innych wyjątkowych datach. Z magnetycznym kalendarzem łatwiej też podzielić domowe obowiązki – każdy z domowników z pewnością będzie wiedzieć, co należy do jego zadań. To tylko kilka z możliwości – suchościeralny kalendarz magnetyczny możesz używać w dowolny dla siebie sposób. Wszystko to sprawia, że jest to niezastąpiony gadżet – zarówno w domu, jak i w biurach czy innych zakładach pracy!