Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Gąbki do planerów i tablic | Planowaki.pl

Waluta

Filtry

Producent

Gąbki do planera

Dodatkowy komplet taśm samoprzylepnych do planerów przechowalnia

Dodatkowy komplet taśm samoprzylepnych do planerów

Do pisania na tablicach, planerach, kalendarzach laminowanych.

2,00 zł (1,63 zł netto)

Gąbka magnetyczna ścierak do planerów  tablic suchościeralnych przechowalnia

Gąbka magnetyczna ścierak do planerów tablic suchościeralnych

Ściera notatki zapisane markerami suchościeralnymi z planerów, tablic magnetycznych i białych.

6,95 zł (5,65 zł netto)

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka Bestseller przechowalnia

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka

Do tablic, diagramów i kalendarzy laminowanych, z gąbką do ścierania napisów.

19,00 zł (15,45 zł netto)

Gąbki do tablic i planerów

Bardzo często kompletując wyposażenie szkolnej sali czy biura, dużą wagę przykładamy do kupna tablicy suchościeralnej czy specjalnych markerów. Jednak często zapominamy o tym, że odpowiednia gąbka przeznaczona właśnie do tablic i planerów suchościeralnych jest w takim przypadku nie mniej istotna. Dobrej jakości gąbka do tablicy z pewnością przyczyni się do jej odpowiedniej pielęgnacji.

Postaw na jakość – gąbki do tablic suchościeralnych

Dlaczego kupując gąbki do tablicy suchościeralnej magnetycznej lub planera suchościeralnego warto postawić na wyroby dobrej jakości? Przede wszystkim ze względu na żywotność. Tanie gąbki szybciej tracą swoje właściwości, zaczynają się kruszyć i przez to stają się bezużyteczne. Dobre gąbki posłużą nam dużo dłużej.

Ponadto, kupując gąbki do tablic i planerów suchościeralnych, warto również wybierać te z wbudowanym magnesem. Dzięki temu zawsze będą pod ręką.

Bez śladów, bez mazania – odpowiednia gąbka do tablicy magnetycznej

Jednak to nie wszystkie zalety wysokiej jakości gąbek do magnetycznej tablicy suchościeralnej. Wyroby lepszej jakości przekładają się na ładniejszy wygląd tablic przez dłuższy czas. Dzieje się tak, dlatego że nowoczesne gąbki skuteczniej usuwają ślady pisaków, zapobiegając powstawaniu smug i przebarwień.

Gąbka do planera suchościeralnego – szybka i bezproblemowa dostawa

Gdzie szukać wysokiej jakości gąbek do tablicy suchościeralnej i planera suchościeralnego? Oczywiście w naszej ofercie! Każda gąbka znajdująca naszym sklepie to wyrób wysokiej jakości, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wśród naszych propozycji znajdziesz żółte oraz czerwone gąbki magnetyczne, które doskonale sprawdzą się w szkole i w biurze. Nasze gąbki bez problemu uporają się nawet z pisakami w ciemnych kolorach, pozostawiając tablice i planery idealnie czyste. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą gąbek oraz artykułów biurowych!


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne