Zestawy pisaków i gąbek do Tablic Suchościeralnych

Tablice, kalendarze i planery suchościeralne wymagają użycia odpowiednio dobranych markerów i gąbek. Jakie cechy powinny spełniać tego rodzaju zestawy? W przypadku markerów warto wybierać modele z szybkoschnącym i łatwo usuwalnym tuszem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że pisaki nie zostawią nieestetycznych przebarwień na powierzchni, a ich tusz niczego nie pobrudzi. Ponadto, dobrym pomysłem będzie zakup więcej niż jednego koloru markera, zwłaszcza jeśli potrzebujemy ich do użytku w szkole czy biurze.

Z kolei gąbki powinny przede wszystkim skutecznie ścierać. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się gąbki magnetyczne, które przyczepiają się do tablicy, dzięki czemu zawsze są pod ręką.

Komplet markerów suchościeralnych, w zestawie taniej!

W Planowakach doskonale wiemy, jakie wymogi powinny spełniać akcesoria do tablic, planerów i kalendarzy, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy zestaw markerów do tablicy suchościeralnej w komplecie z magnetyczną gąbką.

Dostępna w naszym asortymencie gąbka stanowi rodzaj schowka dla markerów, co pozwala łatwo utrzymać je w porządku. Dzięki temu rozwiązaniu nigdy nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie pisaka.

Nasz zestaw do tablicy suchościeralnej składa się z gąbki suchościeralnej oraz czterech markerów w różnych kolorach. Co więcej, nasze zestawy są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Markery do tablic suchościeralnych BIC KIDS Bestseller przechowalnia

Markery do tablic suchościeralnych BIC KIDS

Zestaw sześciu kolorowych pisaków do kalendarzy i planerów. Pomarańczowy, fioletowy, czarny, czerwony, zielony, niebieski.

24,00 zł (19,51 zł netto)

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka Bestseller przechowalnia

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka

Do tablic, diagramów i kalendarzy laminowanych, z gąbką do ścierania napisów.

19,00 zł (15,45 zł netto)

Markery suchościeralne do tablic 4szt: CZARNY, ZIELONY, NIEBIESKI I CZERWONY przechowalnia

Markery suchościeralne do tablic 4szt: CZARNY, ZIELONY, NIEBIESKI I CZERWONY

Do pisania i ścierania na planerach, diagramach i kalendarzach laminowanych.

13,20 zł (10,73 zł netto)

Wybierz sprawdzone zestawy do tablic suchościeralnych

Każdy zestaw do tablicy suchościeralnej dostępny w naszej ofercie to wyrób najwyższej jakości, który będzie Ci doskonale służył przez długi czas. Różna grubość markerów pozwoli Ci również wybrać zestawy do tablic suchościeralnych najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i przyzwyczajeniom.

Oprócz gotowych kompletów znajdziesz u nas również pojedyncze markery w oryginalnych kolorach – możesz więc stworzyć swój własny komplet, kalendarze, tablice i planery suchościeralne oraz dużo innych artykułów biurowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty dla siebie.


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Kalendarze i planery 2020
Kalendarze i planery ścienne 2021
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne