Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Zestawy do tablic suchościeralnych | Planowaki.pl

Waluta

Filtry

Producent

Zestawy

Dodatkowy komplet taśm samoprzylepnych do planerów przechowalnia

Dodatkowy komplet taśm samoprzylepnych do planerów

Do pisania na tablicach, planerach, kalendarzach laminowanych.

2,00 zł (1,63 zł netto)

Markery Staedtler Lumocolor Whiteboard 6 szt suchościeralne przechowalnia

Markery Staedtler Lumocolor Whiteboard 6 szt suchościeralne

Do pisania na białej tablicay, planerach, kalendarzach z laminatem suchościeralnym

35,00 zł (28,46 zł netto)

Markery do tablic suchościeralnych BIC KIDS przechowalnia

Markery do tablic suchościeralnych BIC KIDS

Zestaw sześciu kolorowych pisaków do kalendarzy i planerów. Pomarańczowy, fioletowy, czarny, czerwony, zielony, niebieski.

24,00 zł (19,51 zł netto)

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka Bestseller przechowalnia

Markery suchościeralne 4 szt. + Gąbka

Do tablic, diagramów i kalendarzy laminowanych, z gąbką do ścierania napisów.

19,00 zł (15,45 zł netto)

Markery suchościeralne GRANIT 4szt: CZARNY, ZIELONY, NIEBIESKI I CZERWONY przechowalnia

Markery suchościeralne GRANIT 4szt: CZARNY, ZIELONY, NIEBIESKI I CZERWONY

Do pisania i ścierania na planerach, diagramach i kalendarzach laminowanych.

13,20 zł (10,73 zł netto)

Zestawy pisaków i gąbek do Tablic Suchościeralnych

Tablice, kalendarze i planery suchościeralne wymagają użycia odpowiednio dobranych markerów i gąbek. Jakie cechy powinny spełniać tego rodzaju zestawy? W przypadku markerów warto wybierać modele z szybkoschnącym i łatwo usuwalnym tuszem. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że pisaki nie zostawią nieestetycznych przebarwień na powierzchni, a ich tusz niczego nie pobrudzi. Ponadto, dobrym pomysłem będzie zakup więcej niż jednego koloru markera, zwłaszcza jeśli potrzebujemy ich do użytku w szkole czy biurze.

Z kolei gąbki powinny przede wszystkim skutecznie ścierać. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się gąbki magnetyczne, które przyczepiają się do tablicy, dzięki czemu zawsze są pod ręką.

Komplet markerów suchościeralnych, w zestawie taniej!

W Planowakach doskonale wiemy, jakie wymogi powinny spełniać akcesoria do tablic, planerów i kalendarzy, dlatego w naszej ofercie przygotowaliśmy zestaw markerów do tablicy suchościeralnej w komplecie z magnetyczną gąbką.

Dostępna w naszym asortymencie gąbka stanowi rodzaj schowka dla markerów, co pozwala łatwo utrzymać je w porządku. Dzięki temu rozwiązaniu nigdy nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie pisaka.

Nasz zestaw do tablicy suchościeralnej składa się z gąbki suchościeralnej oraz czterech markerów w różnych kolorach. Co więcej, nasze zestawy są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wybierz sprawdzone zestawy do tablic suchościeralnych

Każdy zestaw do tablicy suchościeralnej dostępny w naszej ofercie to wyrób najwyższej jakości, który będzie Ci doskonale służył przez długi czas. Różna grubość markerów pozwoli Ci również wybrać zestawy do tablic suchościeralnych najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i przyzwyczajeniom.

Oprócz gotowych kompletów znajdziesz u nas również pojedyncze markery w oryginalnych kolorach – możesz więc stworzyć swój własny komplet, kalendarze, tablice i planery suchościeralne oraz dużo innych artykułów biurowych. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkty dla siebie.


Sprawdź również nasz pozostały asortyment:
Kalendarze i planery 2020
Kalendarze i planery ścienne 2021
Plansze suchościeralne ścienne
Planery szkolne ścieralne