Warning: Undefined variable $vwo in /usr/home/brooklyn/domains/planowaki.pl/public_html/pliki_zrodlowe/pliki_dzialow/katalog.php on line 1 Planery ścienne suchościeralne - Szkolne | PLANOWAKI.pl

Waluta

Szkolne

Planer A1 na rok szkolny 2023/24 84x59 cm kalendarz przechowalnia

Planer A1 na rok szkolny 2023/24 84x59 cm kalendarz

Suchościeralny, na ścianę z samoprzylepnym mocowaniem

26,00 zł (21,14 zł netto)

Planer szkolny 2023/2024 A0 119x84 suchościeralny przechowalnia

Planer szkolny 2023/2024 A0 119x84 suchościeralny

Dla nauczyciela i ucznia. Samoprzylepne mocowanie w komplecie

35,00 zł (28,46 zł netto)

Planer szkolny 2023/2024 B0 144x102 cm kalendarz ścienny przechowalnia

Planer szkolny 2023/2024 B0 144x102 cm kalendarz ścienny

Na ścianę - dla nauczyciela i ucznia. Suchościeralny.

45,00 zł (36,59 zł netto)

Planer szkolny ścieralny

Rok szkolny i akademicki to doskonały moment na to, aby nauczyć się zarządzania czasem. Czy wiesz, że odpowiednia organizacja i planowanie obowiązków każdego dnia nie tylko pomaga lepiej realizować nasze cele, ale również ma wymierne korzyści dla naszej psychiki? Planowanie pomaga między innymi zmniejszyć stres związany z codziennymi wyzwaniami, Jeśli chciałbyś zacząć planować, ale nie wiesz jak się za to zabrać, mamy dla Ciebie coś szczególnego – planner dla ucznia i nauczyciela na cały rok szkolny!

Planer szkolny, który uporządkuje wszystkie zadania

Rok szkolny i związana z nim liczba obowiązków może być przytłaczająca, jednak z naszymi planerami suchościeralnymi dla ucznia bez problemu uporządkujesz swoje zadania.

Dzięki dużej i przejrzystej planszy będziesz miał wgląd w swój cały tygodniowy plan, więc z pewnością niczego nie przeoczysz. Dodatkowym plusem jest satysfakcja, jaką odczujesz, wycierając z planszy kolejne zrealizowane pozycje.

Kalendarz szkolny, dzięki któremu o wszystkim będziesz pamiętać

Korzystając z naszych tablic i planerów suchościeralnych zawsze będziesz przygotowany i gotowy na lekcje. Nie od dziś wiadomo, że zapisywanie pozwala na lepsze zapamiętywanie. Dlatego notatniki czy aplikacje w telefonie cieszą się tak dużą popularnością. Jednak telefon zawsze może się popsuć, a notatnika nigdy nie ma pod ręką wtedy, kiedy jest nam potrzebny. I wtedy właśnie okazuje się, że tablica suchościeralna szkolna to najlepsza pomoc w planowaniu.

Planner możesz umieścić w widocznym miejscu, co pozwoli Ci zawsze mieć dostęp do bieżących zadań. Plansza suchościeralna sprawi, że zawsze będziesz doskonale przygotowany i nigdy nie umknie Ci żaden detal.

Kalendarz nauczyciela niezbędny w pracy

Plannery szkolne to ogromna pomoc nie tylko ucznia, lecz także nauczyciela. Jak wszyscy wiemy, zawód nauczyciela wymaga doskonałej organizacji. Zarówno przedszkola, jak i szkoły rzadko składają się z pojedynczych oddziałów, a nauczyciel często musi zapamiętać bardzo wiele informacji. Plannery suchościeralne z podziałem na tygodnie, dni i godziny są więc dla niego idealnym rozwiązaniem.

Planer możesz zamontować zarówno w domu, jak i miejscu pracy, aby na bieżąco aktualizować listę obowiązków. Nasze planery sprawią, że nawet w wymagającym zawodzie nauczyciela w przedszkolu organizacja pracy stanie się dziecinnie prosta!