Witaj gościu. Możesz się Zalogować lub Stworzyć nowe konto
KOSZYK
0 : 0,00 zł

Planer uniwersalny ścienny

Organizacja czasu potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Czasem okazuje się, że metody, takie jak zapiski w telefonie na niewiele się zdają. Co wtedy robić? Najlepiej zdecydować się na uniwersalne plansze suchościeralne.

Uniwersalna plansza suchościeralna – planer z podziałem na tygodnie

Plansze suchościeralne warto stosować przede wszystkim ze względu na ich przemyślaną konstrukcję. Wszystkie plansze suchościeralne dostępne w naszej ofercie są dogodnie podzielone na tygodnie, więc możesz bez przeszkód planować swoje obowiązki z wyprzedzeniem.

Oczywiście, klasyczne kalendarze także mają tygodniowy podział, jednak stosując plansze, wszystkie zapiski są w jednym miejscu i na tej samej stronie, co znacznie poprawia czytelność notatek. Dzięki temu możesz lepiej zarządzać swoimi planami, a przy tym z pewnością nie przeoczysz żadnego ważnego zadania.

Uniwersalna plansza suchościeralna – planer z podziałem na godziny

Oczywiście tygodnie to nie jedyna jednostka czasu, którą nasze planery pozwalają zarządzać. Nie jesteś typem, który lubi planować cały miesiąc z wyprzedzeniem? A może Twój grafik dynamicznie się zmienia? Jeśli tak, wciąż możesz korzystać z naszych planerów. Przejrzysty podział godzinny sprawi, że dzięki naszym planszom zaplanujesz każdą minutę swojego dnia.

Uniwersalne terminarze ścienne – czytelnie uporządkowane dni

Wszystkie nasze terminarze ścienne suchościeralne mają czytelnie uporządkowane godziny, dni i tygodnie. W ten sposób możesz zarządzać czasem bez obaw, że coś przeoczysz lub zapomnisz, o którymś ze swoich obowiązków.

Suchościeralny, uniwersalny planer pomoże zorganizować czas

Suchościeralne uniwersalne terminarze są doskonałym rozwiązaniem do użytku prywatnego. Świetnie spiszą się także w każdym biurze, a nawet szkole. Wykonane z wysokiej jakości materiałów planery pozwolą Ci na lepszą organizację pracy oraz czasu wolnego i sprawią, że każdy Twój dzień będzie efektywny, zarówno pod względem wyzwań zawodowych, jak i wypoczynku.


W naszej ofercie znajdziecie Państwo również:
Kalendarze i planery ścienne 2021
Biuwar na biurko
Planery szkolne ścieralne

Strona :
  • 1
  • / 1
Plansza suchościeralna (A1) planer tygodniowy / godzinowy 6:00-22:00

18,70 zł netto    23,00 zł z VAT

  1. przechowalnia

    dodaj produkt do ulubionych

  1. zobacz produkt

Strona :
  • 1
  • / 1